• .
  .
 • SUCHAR to
  SUCHAR to
 • nauka
  nauka
 • wyzwania
  wyzwania
 • .
  .

Suchartur planuje kolejną wycieczkę, na która serdecznie zapraszamy. Program imprezy jak zwykle prezentuje się bardzo ciekawie.
Poniżej podajemy szczegóły. 

 

1 DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki o godz. 6:00 (lub w innej godzinie – do ustalenia), przejazd przez Słowację. Przyjazd do Budapesztu w godzinach około-południowych, zwiedzanie Pesztu- Gmach Parlamentu, Bazyliki Św. Stefana, Alei Andrassy – najpiękniejsza ulica miasta, Plac Bohaterów z kolumnadą i płaskorzeźbami królów węgierskich, Park Miejski z zamkiem Vajdahunadyego. Wjazd na Wzgórze Gellerta – panorama Budapesztu. Spacer po VaciUtca. Udział w Jarmarku Bożonarodzeniowym, obiadokolacja. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Po kolacji możliwy rejs statkiem po Dunaju, oświetlone miasto, mosty i zamek, 13€).

2 DZIEŃ

Śniadanie. Wykwaterowanie, przejazd do lewobrzeżnej części miasta- Budy, Wjazd na wzgórze zamkowe, zwiedzanie historycznej zabudowy z przekroju kilku wieków m.in.: Ratusz, kolumna Morowa, Hotel Hilton, Baszty Rybackie i Kościoła Macieja. Czas wolny, możliwość wypicia kawy i zrobienia zdjęć. Spacer pod zamek - Pałac prezydencki, Brama Wiedeńska, Pałac Królewski, pomnik Savoja, barokowa fontanna Macieja z legendą o Ilonce. Wyjazd w kierunku kraju, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych. Możliwość zamówienia obiadu na trasie powrotu.

Back to top