5-7 październik Uczniowie z klasy artystycznej Id i II e oraz z klasy pożarniczej Id i II d brali udział  w wycieczce do Zakopanego. Wyjazd oprócz walorów turystycznych miał na celu realizować zajęcia lekcyjne, wykorzystując metody edukacji pozaformalnej.

W ramach wiedzy o kulturze pani Małysz zorganizowała następujące wyjścia: warsztaty z tworzenia mozaiki w bibliotece w Białym Dunajcu, udział w spektaklu Teatru Rozrywki z Zakopanego, zwiedzanie wystawy sztuki współczesnej w Zakopiańskim Centrum Kultury, wyjście do kina studyjnego na pierwsze filmy Wajdy połączone z wykładem na temat twórczości tego reżysera. Szlaki górskich wędrówek opracował pan Ceglarek: wejście na Gubałówkę, spacer Doliną Kościeliską i Wąwozem Kraków. Wieczorne prelekcje o Tatrach połączone z prezentacją multimedialną były podsumowaniem wiadomości przekazywanych w czasie zdobywania Tatr. Pani Tinel zaprosiła młodzież do pracy nad projektem realizowanym w ramach zajęć artystycznych: "Kultowe sceny filmowe".

Jak to jest w zwyczaju wycieczek organizowanych przez koło turystyczne Suchartur w drodze powrotnej odbył się konkurs wiedzy o Zakopanem.

 

 

 

 

 

 

  

Back to top