5 październik Odbyły się kolejne Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIV Biegu Przełajowym, organizowanym w celu uczczenia pamięci sierż. Grzegorza Załogi, który w dniu 10 sierpnia 2003 roku - podczas wykonywania czynności służbowych - podjął interwencję wobec dwóch sprawców napaści.

W czasie pościgu za przestępcami, w następstwie użycia przez nich broni palnej, został śmiertelnie postrzelony. Reprezentacje klas mundurowych do lat 19 wzięły udział w biegu na dystansie 3600 m. Ogólna liczba uczestników przekroczyła 200 osób. Naszą szkołę reprezentowały: Ela Dylla z kl. IIIc, Karolina Kowalska z kl. IIIb oraz Patryk Puzio z kl. IIc, Patryk Glapiak z kl. IIId i Dawid Kokot z kl. Ic. Uczniowie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych udowodnili swoją sprawność i determinację. Ela Dylla zajęła I miejsce, a Karolina Kowalska - III miejsce. Najlepszy z chłopaków - Patryk Puzio zajął 12 miejsce. Zapewnił tym samym miejsce na podium dla całej drużyny. Tak więc drużynowo nasi uczniowie zajęli III miejsce. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły zasługują na szczególne słowa uznania.

Dziękujemy za zaangażowanie!!!

 

 

 

 

 

 

 

  

Back to top